top of page
Girişimcilik Çalıştayı

15 Ekim Cum

|

Online Çalıştay

Girişimcilik Çalıştayı

Saat ve Yer

15 Eki 2021 10:30 – 13:30

Online Çalıştay

Bu Etkinlik Hakkında

Başkent Üniversitesi BiyoTek Teknoloji Geliştirme Merkezi tarafından KOSGEB işbirliği ile düzenlenen Girişimcilik Zirvesi ve Çalıştayı, girişimcilere farklı bakış açıları oluşturmak ve yaşanan problemlere çözüm önerileri sunmak amacıyla 14-15 Ekim 2021 tarihlerinde çevrim içi olarak gerçekleşiyor.

Programın birinci gününde, fikir aşamasından yatırım alma, globale açılma süreçlerine kadar, farklı sektör ve bakış açılarından girişimcilerin deneyimleri paylaşılacak. Birinci güne katılarak konuşmacıları izlemek için bu linkten kayıt olabilirsiniz. 

İkinci gün ise fikir, ticarileşme ve büyüme aşamasındaki teknoloji girişimcilerinin yaşadıkları sorunlar, moderatörler eşliğinde tartışılacak. Çalıştaya bu sayfadan hemen kayıt olabilirsiniz. Katılım bilgileriniz e posta adresinize iletilecektir. Bu kayıt sayfası ikinci gün gerçekleşecek Paralel Çalıştay Oturumları içindir. 14 Ekim Perşembe günü gerçekleşecek zirve oturumlarına bu linkten kayıt olabilirsiniz.

Zirve ve Çalıştay Programı ile,

Girişimcilik ekosistemindeki kişi ve kurumların bir araya gelmesi,

Girişimcilerin ufkunu açacak bilgi ve deneyimlerin paylaşılması,

Fikir, ticarileşme ve büyüme aşamasındaki girişimcilerin yaşadıkları problemlerin ve çözüm önerilerinin tartışılması hedefleniyor.

Siz de hemen çalıştaydaki yerinizi alın, girişimcilik ekosisteminin gelişmesine katkı sağlayın.

Biletler

Fiyat

Adet

Toplam

 • Girişimcilik Çalıştayı Kayıt

  ₺0,00

  Zirve ve Çalıştay Ücretsizdir. Bu kayıt sayfası yalnızca 15 Ekim Cuma günü gerçekleşecek Paralel Çalıştay Oturumları içindir. 14 Ekim Perşembe günü gerçekleşecek zirveye https://www.egitimbileti.com/girisimcilik-zirvesi-calistayi adresinden kayıt olmayı unutmayınız.

  ₺0,00

  0

  ₺0,00

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page