top of page
Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi
Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi

01 Nis Cum

|

Online Zirve ve Yarışma

Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi

Saat ve Yer

01 Nis 2022 11:00 – 03 Nis 2022 17:40

Online Zirve ve Yarışma

Etkinlik Hakkında

ODTÜ İşletme Topluluğu olarak her yıl yaklaşık 400 katılımcıyı okulumuzda ağırladığımız Türkiye'nin en büyük kulüpçülük etkinliklerinden biri olan etkinliğimiz Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi'ni bu yıl hem yüz yüze hem de online olarak sizlerle buluşturacak olmanın heyecanı içerisindeyiz.

Katılımcılarımızın ülkenin önde gelen girişimcilerinin ve teknoloji devlerinin tecrübelerini dinleyip, kendileri ile tanışma fırsatı bulabilecekleri; aynı zamanda Türkiye’nin en büyük dijital girişimcilik yarışmalarından birine şahit olabilecekleri bir ortam sunuyoruz.

Yarışma ayağında, üniversiteli girişimciler ile yatırımcıları ve mentorleri bir araya getiriyor, takımlarımıza birbirinden değerli jüri üyelerine fikirlerini sunma ve girişimlerini ileri taşıyacak ödüller kazanma fırsatı sunuyoruz. Girişimcilik ekosistemindeki önemli isimleri ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen üniversite öğrencilerini bir araya getirip geniş bir network ağı sağlıyoruz. Girişimcilik Yarışmasının final heyecanına ve ödül törenine siz de ortak olabilirsiniz!

Bu sene 7.'sini düzenlediğimiz Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi'nde 1 Nisan tarihinde finalist takımların ve jürinin katılımıyla online olarak Dijital Girişimcilik Yarışması gerçekleşecek. Birbirinden keyifli paneller ile geçecek Girişimcilik ve Teknoloji Zirvesi'nin ilk günü ise 2 Nisan tarihinde dijital platformumuz girtek.co üzerinden olacak. Etkinliğimiz 3 Nisan Pazar günü yüz yüze şekilde The Ankara Hotel'de ilham verici panel ve konuşmalar ile hız kesmeden devam ederken günün son oturumlarında yarışmada dereceye giren ilk üç takımın sunumları dinlenecek ve ödül töreni gerçekleşecek.

Teknolojiye ve girişimciliğe dair her şeyi bulabileceğiniz, network ağınızı geliştirebileceğiniz, başarılı kariyer hikayelerini dinleyebileceğiniz etkinliğimizde eğitici workshoplar, sürpriz ödüller, eğlenceli stantlar ve sertifika kazanma imkanı da sizi bekliyor!

Kayıt İçin:

https://www.biletimgo.com/bilet-al-girisimcilik-ve-teknoloji-zirvesi-22-3560

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page