top of page
İş Modeli Formu Doldurma - İş Planı Yazma Eğitimi
İş Modeli Formu Doldurma - İş Planı Yazma Eğitimi

10 Nis Cmt

|

Online Eğitim

İş Modeli Formu Doldurma - İş Planı Yazma Eğitimi

KOSGEB Başvurusuna Uygun İş Modeli Formu Doldurma - İş Planı Yazma Eğitimi

Saat ve Yer

10 Nis 2021 10:30 – 13:30

Online Eğitim

Etkinlik Hakkında

Kosgeb Girişimcilik Desteği'ne başvuru yapmayı planlayan girişimcilerin bir iş planı hazırlayarak işletme kurduktan sonra Kosgeb'e sunması gerekmektedir. Bu iş planı "İş Modeli Formu" olarak isimlendirilir.

Girişimci adaylarının Kosgeb Girişimci Desteğinden yararlanabilmesi için öncelikle Kosgeb tarafınan ücretsiz olarak online verilen girişimcilik eğitimini/eğitimlerini almış olması gerekir. https://lms.kosgeb.gov.tr/

Kosgeb Girişimcilik Destek Programı hakkında ayrıntılı bilgileri öncelikle kosgeb.gov.tr adresinden almanız gerekmektedir. Ayrıca https://youtu.be/5_MbafZsLUU adresindeki video da bu konuda yardımcı olacaktır.

Bu eğitim, Girişimcilik Destek Programı hakkında ayrıntılı bilgiye sahip ve bu desteğe başvuru yapmak üzere adım atmış girişimci adaylarının işletmeleri için hazırlayacakları iş modeli formunun (iş planının) hazırlanması sırasında dikkat edilmesi gereken konular hakkında bilgi vermek amacıyla verilmektedir. Eğitimde Girişimcilik Destek Programının başvuru koşulları ve alınabilecek destekler ile ilgili bilgi verilmeyecektir.

Eğitimin Kosgeb Girişimcilik Desteği almak ile doğrudan veya dolaylı bir ilgisi yoktur. Eğitim Kosgeb tarafından verilmemektedir.

Eğitim, 2011-2018 yılları arasında Girişimcilik Eğitimleri vermiş olan Oğuz Aslan tarafından verilecektir.

Eğitim katılımcıları ile dolu herhangi bir iş modeli formu paylaşılmayacaktır. Yalnızca iş modeli formu doldurulurken dikkkat edilmesi gereken konular anlatılacaktır. 

Eğitim İçeriği:

İş Modeli Formunun Amacı 

Girişimci/İşletme Bilgileri

Müşteri Grupları

Değer Önerisi

Ulaşım/Dağıtım Kanalları

Müşteri İlişkileri

Kilit Faaliyetler

Kilit Kaynaklar

Kilit Ortaklar/İşbirlikleri

Maliyet Yapısı

Gelir Akışı

Biletler

  • Katılım Bedeli

    ₺150,00
    Vergi: KDV dahil
    Satış bitti

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page